MYKHAILO HRUSHEVSKY DIGITAL ARCHIVES


е-АРХІВ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО


Розділи
Пошук
      
15 грудня 2016 р. о 15.00 у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка відбудеться презентація та перегляд документальної кінострічки “Михайло Грушевський” із серіалу "Гра долі"
  Новини
адреса матеріалу: http://hrushevsky.nbuv.gov.ua/item/0000877
10.12.2016

15 грудня 2016 р. о 15.00 у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка відбудеться презентація та перегляд документальної кінострічки “Михайло Грушевський” із серіалу "Гра долі" .

Кіностудія “ВІАТЕЛ” представляє документальний фільм “Михайло Грушевський» із серіалу “Гра долі”

15 грудня 2016 р. о 15.00 у головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка відбудеться презентація та перегляд документальної кінострічки “Михайло Грушевський”. Фільм знімали в Києві та Львові (зокрема і в університетській книгозбірні), де пройшли найбільш плідні творчі роки видатного історика, громадського діяча та політика. Майже все своє життя М. Грушевський присвятив Україні. Він жив Україною, її історією, сучасністю і майбутнім.

Підготовка до фільму тривала понад три роки, а зйомки проводилися взимку цього року. Перша прем’єра фільму відбулася в кінці вересня у дні святкування 150-річного ювілею Михайла Грушевського в місті Холмі, де народився Великий Українець. Урочистості пройшли за сприяння української громади Польщі, а також за участі українських науковців і нащадків виселених з Холмщини українців, які зберігають пам’ять про своїх предків. Презентація у Львові – це продовження вшанування ювілею Михайла Грушевського, адже все своє життя Грушевський усіма силами намагався засипати провалля, що витворилося між синами однієї землі, розділеної між двома імперіями.

Знімальна група фільму “Миїхайло Грушевський” – це незмінна група документального серіалу “Гра долі”. Кінорежисер-постановник – Василь Вітер, кінооператор – Георгій Кривошеєнко, продюсер – Галина Криворчук, режисер монтажу Арсеній Бортник та інші. Ведуча серіалу – Наталка Сопіт.

Під час підготовки та зйомок фільму консультації надавали історики й музейні співробітники Музеїв Грушевського в Києві та Львові.

Highslide JS
15.12.2016Головний читальний зал Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка
Організатори заходу:
  • Кіностудія “ВІАТЕЛ”

Корисні посилання:

    Інтернет-сторінка серіалу "Гра долі" кіностудії "ВІАТЕЛ"

 

Всі права захищені ©

       

Розробка сайту та програмно-технологічна підтримка: Катерина Лобузіна