MYKHAILO HRUSHEVSKY DIGITAL ARCHIVES


е-АРХІВ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО


Розділи
Пошук
      
15 грудня 2016 р. о 15.00 у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка відбудеться презентація та перегляд документальної кінострічки “Михайло Грушевський” із серіалу "Гра долі"
  Новини
адреса матеріалу: http://hrushevsky.nbuv.gov.ua/item/0000877
10.12.2016

15 грудня 2016 р. о 15.00 у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка відбудеться презентація та перегляд документальної кінострічки “Михайло Грушевський” із серіалу "Гра долі"

Highslide JS
15.12.2016Головний читальний зал Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка
Організатори заходу:
  • Кіностудія “ВІАТЕЛ”

Кіностудія “ВІАТЕЛ” представляє документальний фільм “Михайло Грушевський» із серіалу “Гра долі”

15 грудня 2016 р. о 15.00 у головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка відбудеться презентація та перегляд документальної кінострічки “Михайло Грушевський”. Фільм знімали в Києві та Львові (зокрема і в університетській книгозбірні), де пройшли найбільш плідні творчі роки видатного історика, громадського діяча та політика. Майже все своє життя М. Грушевський присвятив Україні. Він жив Україною, її історією, сучасністю і майбутнім.

Підготовка до фільму тривала понад три роки, а зйомки проводилися взимку цього року. Перша прем’єра фільму відбулася в кінці вересня у дні святкування 150-річного ювілею Михайла Грушевського в місті Холмі, де народився Великий Українець. Урочистості пройшли за сприяння української громади Польщі, а також за участі українських науковців і нащадків виселених з Холмщини українців, які зберігають пам’ять про своїх предків. Презентація у Львові – це продовження вшанування ювілею Михайла Грушевського, адже все своє життя Грушевський усіма силами намагався засипати провалля, що витворилося між синами однієї землі, розділеної між двома імперіями.

Знімальна група фільму “Миїхайло Грушевський” – це незмінна група документального серіалу “Гра долі”. Кінорежисер-постановник – Василь Вітер, кінооператор – Георгій Кривошеєнко, продюсер – Галина Криворчук, режисер монтажу Арсеній Бортник та інші. Ведуча серіалу – Наталка Сопіт.

Під час підготовки та зйомок фільму консультації надавали історики й музейні співробітники Музеїв Грушевського в Києві та Львові.


Корисні посилання:

    Інтернет-сторінка серіалу "Гра долі" кіностудії "ВІАТЕЛ"

 

Всі права захищені ©

       

Розробка сайту та програмно-технологічна підтримка: Катерина Лобузіна