MYKHAILO HRUSHEVSKY DIGITAL ARCHIVES


е-АРХІВ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО


Розділи
Пошук
      
Лауреатами Львівської обласної премії 2016 р. у галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у номінації "Музейна справа – імені Іларіона і Віри Свенціцьких" за створення низки музейних проектів, які популяризують спадщину Михайла Грушевського, стали Марія Магунь, Софія Легін, Анастасія Сиглова та Роман Метельський.
  Новини
адреса матеріалу: http://hrushevsky.nbuv.gov.ua/item/0001073
16.12.2016

Лауреатами Львівської обласної премії 2016 р. у галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у номінації "Музейна справа – імені Іларіона і Віри Свенціцьких" за створення низки музейних проектів, які популяризують спадщину Михайла Грушевського, стали Марія Магунь, Софія Легін, Анастасія Сиглова та Роман Метельський. .

15 грудня 2016 р. у приміщенні Львівської ОДА відбулося підсумкове засідання журі з присудження обласної премії у галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури.

Переможців визначили у 13-ти номінаціях: мистецтвознавство і культурологія; музейна справа; збереження культурної спадщини; поезія; проза; літературознавство, сучасна літературна критика та переклади; журналістика та публіцистика; музичне мистецтво; образотворче мистецтво; декоративно-ужиткове мистецтво; народна творчість; дизайн; архітектура.

За результатом таємного голосування, лауреатами премії 2016 у номінації "Музейна справа – імені Іларіона і Віри Свенціцьких" стали Марія Магунь, Софія Легін, Анастасія Сиглова та Роман Метельський - за створення низки музейних проектів, які популяризують спадщину Михайла Грушевського.

Щиро вітаємо лауреатів!

Highslide JS
15.12.2016Львівська обласна державна адміністрація

Корисні посилання:

    Інформація про лауреатів премії на сайті Львівської обласної державної адміністрації

 

Всі права захищені ©

       

Розробка сайту та програмно-технологічна підтримка: Катерина Лобузіна