MYKHAILO HRUSHEVSKY DIGITAL ARCHIVES


е-АРХІВ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО


Розділи
Пошук
      
21 вересня 2016 р. у Національній парламентській бібліотеці України відкрито книжкову виставку «Михайло Грушевський: історик і будівничий нації»: До 150-річчя від дня народження М. С. Грушевського (1866–1934), українського історика, державного і громадсько-політичного діяча
Новини
адреса матеріалу: http://hrushevsky.nbuv.gov.ua/item/0000849
11.10.2016

21 вересня 2016 р. у Національній парламентській бібліотеці України відкрито книжкову виставку «Михайло Грушевський: історик і будівничий нації»: До 150-річчя від дня народження М. С. Грушевського (1866–1934), українського історика, державного і громадсько-політичного діяча .

З метою вшанування пам’яті та відзначення ювілейної дати від дня народження М. С. Грушевського на виконання Указу Президента України «Про відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського» Національна парламентська бібліотека України підготувала книжкову виставку «Михайло Грушевський: історик і будівничий нації».

Експозиція презентує науково-творчий доробок Великого Українця та матеріали про його життєвий і творчий шлях.

Документи книжкової виставки представлено розділами "Творімо велику Україну" та «М. Грушевський: життя і діяльність очима потомків». Це багатотомні та окремі видання: «Історія України-Руси», головна праця життя М. Грушевського, наукове дослідження «Історія української літератури», щоденники, мемуарна та епістолярна спадщина, архіви, рецензії, літературно-критичні та художні твори видатного вченого.

Наукові видання сучасних авторів з багаторічного небуття повертають безцінний історичний досвід, творчість та ім'я Михайла Сергійовича Грушевського, засвідчують його діяльність як видатного українського історика і політичного діяча.

На виставці представлено документи з фондів НПБУ.

Highslide JS
21.09.2016 - 13.10.2016Національна парламентська бібліотека України (Київ, вул. Михайла Грушевського, 1; 2-й поверх)
Організатори заходу:
  • Національна парламентська бібліотека України

Корисні посилання:

    Інформація про виставку на сайті Національної парламентської бібліотеки України

 

Всі права захищені ©

       

Розробка сайту та програмно-технологічна підтримка: Катерина Лобузіна