MYKHAILO HRUSHEVSKY DIGITAL ARCHIVES


е-АРХІВ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО


Розділи
Пошук
      
15 грудня 2017 р. в Домі Грушевського за горнятком гербати поговорили про Івана Боберського
  Новини
адреса матеріалу: http://hrushevsky.nbuv.gov.ua/item/0002331
21.01.2018

15 грудня 2017 р. в Домі Грушевського за горнятком гербати поговорили про Івана Боберського .

15 грудня 2017 року у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові відбулася презентація науково-популярного видання «Іван Боберський – основоположник української тіловиховної і спортової традиції».

Книга видана видавництвом Юрія Николишина «Апріорі» у співпраці з редакційно-видавничим відділом Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Захід відбувся у рамках проекту “Музейні посиденьки за горнятком гербати” тож обговорення книги пройшло у неформальній, камерній атмосфері Львівського дому Грушевських. Затишок родинного гнізда Грушевських в цей день разом з працівниками музею розділили Леся Чабан-Боберська, Леся Крип’якевич, Вікторія Гук-Дзиндра, Валерій Джунь, Орися Ярмолюк, Андрій Книш, Іван Яремко, Оксана Романів-Тріска, В’ячеслав Стебницький, Наталія Недашківська, Олена Падовська, Олексій Оніщук, Петро Галущак, Тетяна Казанцева, Роксолана Гавалюк, Юрій Завербний, Олександр Паук, Роман Метельський.

Автори книги Андрій Сова і Ярослав Тимчак розповіли присутнім про свій шлях до пізнання багатогранної постаті «Батька українського тіловиховання», дослідження його життєвого шляху та, як наслідок цього, написання праці, що висвітлює його життєпис та творчий доробок.

Присутня на презентації Леся Крип’якевич за горнятком запашної гербати поділилася своїми родинними спогадами та познайомила учасників презентації з унікальними архівними матеріалами.

Окрім того, гості заходу змогли ознайомитися з малознаними сторінками нашого минулого, зокрема про взаємини Івана Боберського з Михайлом Грушевським, Іваном Франком, Миколою Міхновським, Євгеном Коновальцем та іншими видатними постатями першої третини ХХ століття.

А ще тих, хто у цей вечір завітав до музею очікував невеликий сюрприз – презентація поштівок, виданих авторами книги на пошану Івана Боберського та різдвяної поштівки музею, авторства художниці Тетяни Казанцевої.

Також фонди Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові поповнилися науково-популярним виданням «Іван Боберський – основоположник української тіловиховної і спортової традиції», яке люб’язно подарували автори книги Андрій Сова та Ярослав Тимчак.

Highslide JS
15.12.2017Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові
Організатори заходу:

Корисні посилання:

    Інформація про подію на інтернет-ресурсі "Фотографії старого Львова"

    Інформація про подію у соціальній мережі Facebook

 

Всі права захищені ©

       

Розробка сайту та програмно-технологічна підтримка: Катерина Лобузіна