MYKHAILO HRUSHEVSKY DIGITAL ARCHIVES


е-АРХІВ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО


Розділи
Пошук
      
18 травня 2018 року о 19-00 Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського та Благодійний фонд "Таблеточки" запрошують на благодійний вечір "По світу: З подорожніх вражень"
Новини
адреса матеріалу: http://hrushevsky.nbuv.gov.ua/item/0004191
25.04.2018

18 травня 2018 року о 19-00 Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського та Благодійний фонд "Таблеточки" запрошують на благодійний вечір "По світу: З подорожніх вражень" .

Запрошуємо Вас на благодійний вечір, організований Музеєм Михайла Грушевського разом з БФ «Таблеточки»

Кожного разу, повертаючись з подорожі по світу, наситившись спогляданням пам’яток історії та культури, новими знайомствами, традиційною кухнею, нас переповнює бажання виплеснути свої емоції, розділити присмак від мандрів з рідними й друзями. Такі ж почуття переживали й наші герої. Усі вони часом ділилися подорожніми враженнями один із одним, адже були добрими друзями чи приятелями. А сьогодні Михайло Грушевський, Іван Франко, Микола Лисенко, Леся Українка та Соломія Крушельницька промовляють до нас зі сторінок власних творів, щоденників, листів до близьких.

Тревел-блогінг, як виявилося, зовсім не нове поняття. Адже як інакше, на сучасний манер, можна схарактеризувати есеї Михайла Грушевського «По світу»? Він писав про старовинні руїни Риму, вузенькі вулички Флоренції, що сходяться усі, як одна, до серця міста — Пьяцца дель Дуомо, про пливучу й завжди карнавальну Венецію, Помпеї й Везувій. Ми подорожуємо музеями та галереями, деякі з них ще не були відкритими для широкої публіки, інші ж майже не змінилися з часів подорожі Грушевського. Його яскраві враження живі й понині та можуть слугувати чудовим бедекером для подорожі.

Де: Київ, вул. Паньківська, 9

Мінімальний благодійний внесок становить 100 грн.

Усі гроші будуть передані на допомогу дітям з окнологічними захворюваннями в Україні

Highslide JS
18.05.2018
Організатори заходу:

Корисні посилання:

    Facebook-сторінка події

 

Всі права захищені ©

       

Розробка сайту та програмно-технологічна підтримка: Катерина Лобузіна