MYKHAILO HRUSHEVSKY DIGITAL ARCHIVES


е-АРХІВ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО


Розділи

Деталізований пошук
Дати

      
22 березня 2019 р. Національна історична бібліотека України та Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України уклали Договір про співпрацю у проекті "Електронний архів Михайла Грушевського"
Новини
адреса матеріалу: http://hrushevsky.nbuv.gov.ua/item/0006335
27.03.2019

22 березня 2019 р. Національна історична бібліотека України та Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України уклали Договір про співпрацю у проекті "Електронний архів Михайла Грушевського".

Договором передбачається, що Національна історична бібліотека України надаватиме бібліографічну підтримку е-Архіву Михайла Грушевського; сприятиме роботі членів робочої групи з реалізації міжвідомчого інформаційного проекту у підготовці pdf-копій творів М.С.Грушевського та праць про його життя та діяльність; скануватиме і передаватиме відскановані у Бібліотеці pdf-копії творів М.С.Грушевського та праць про його життя та діяльність для розміщення на веб-порталі е-Архіву Михайла Грушевського у вільному доступі.

На веб-порталі «Електронний архів Михайла Грушевського» в окремому розділі буде розміщено інформацію про примірники творів М.С. Грушевського, видання з його автографами і дарчими написами на його адресу, що знаходяться на зберіганні у Бібліотеці, із відповідними гіперпосиланням на веб-сайт Бібліотеки.

Highslide JS
Організатори заходу:


Корисні посилання:

    Видання з автографами українських діячів науки і культури: каталог колекції Національної історичної бібліотеки України. Вип. 1 / Нац іст. б-ка України, Н.-д. від. стародруків, цінних та рідкісних видань ; уклад. Н.О. Горська ; ред. О.І. Марченко, С.І. Смілянець, К.Г. Таранюк-Русанівський. – Київ: Вид. дім «Вініченко», 2018. – 416 с.Додаткові матеріали:


 

Всі права захищені ©

       

Розробка сайту та програмно-технологічна підтримка: Катерина Лобузіна