MYKHAILO HRUSHEVSKY DIGITAL ARCHIVES


е-АРХІВ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО


Розділи
Пошук
      
29 вересня 2018 року Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського спільно з Möbius Art Projects запрошують на прем’єру імерсивного шоу "FORESTIERI”
Новини
адреса матеріалу: http://hrushevsky.nbuv.gov.ua/item/0005405
20.09.2018

29 вересня 2018 року Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського спільно з Möbius Art Projects запрошують на прем’єру імерсивного шоу "FORESTIERI” .

У самому серці кварталу, що звався колись Латинським, приховалась від порохів і метушні старовинна садиба, яка відчиняє свій простір для незвичайного шоу у незвичайний день – День народження її власника Михайла Грушевського!

Отож, 29 вересня лише 60 відчайдух (30 за одне шоу) у товаристві з відомим істориком і пристрасним мандрівником Михайлом Грушевським та його рідними мають нагоду під звуки італійських мелодій здійснити подорож крізь простір і час: від Венеції до Везувію, з 2018-го в 1908-й...

Імерсивне шоу "Forestieri”, створене за мотивами твору Михайла Грушевського "По світу: подорожні враження", помандрує гостей маршрутами зачарованих Італією пілігримів минулого століття, яких італійці, а за ними й Грушевський, нарекли форестьєрами.

На гостей чекає:

– нетривіальне знайомство з Михайлом Грушевським;

– променад-фантазія будинком, наповненим спогадами та враженнями;

– келих вина на площі Сан-Марко, ароматна кава у Відні, танці на ринку Неаполя, дивовижні зустрічі в Римі й сюрпризи, таємниці яких розкриють наші головні форестьєри.

Сеанси шоу 29 вересня: 16:00, 19:00.

Інформація щодо придбання квитків – на Facebook сторінці шоу FORESTIERI

Highslide JS
29.09.2018Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського
Організатори заходу:

Пов'язані документи:

 • Грушевський М. С. По світу // Твори : у 50 т. / М. С. Грушевський; редкол.: П. Сохань (голов. ред.), І. Гирич та ін. – Львів : Видавництво "Світ", 2008. Т.11. – С. 333–466.

 • Корисні посилання:

      Facebook сторінка шоу Forestieri

      Facebook сторінка музею Михайла Грушевського

   

  Всі права захищені ©

         

  Розробка сайту та програмно-технологічна підтримка: Катерина Лобузіна