MYKHAILO HRUSHEVSKY DIGITAL ARCHIVES


е-АРХІВ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО


Розділи
Пошук
      
Використання новітніх технологій у створенні бренду меморіального музею: на прикладі Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові : доповідь Софії Легін
  Новини
адреса матеріалу: http://hrushevsky.nbuv.gov.ua/item/0001072
16.12.2016

Використання новітніх технологій у створенні бренду меморіального музею: на прикладі Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові : доповідь Софії Легін .

Використання новітніх технологій у створенні бренду меморіального музею: на прикладі Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові : доповідь вченого секретаря Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові Софії Легін на науковій конференції "Меморіальні музеї сьогодні: специфіка фондової, експозиційної та виставкової роботи” (Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові, 17-18 листопада 2016 р.) .

Highslide JS
17.11.2016 - 18.11.2016Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові

Пов'язані документи:

 • До історії комплектування колекції фотодокументів родини Грушевських в Історико-меморіальному музеї Михайла Грушевського: Виступ Ганни Кондаурової.
 • Постійна експозиція як інструмент реклами меморіального музею. На прикладі колекції Історико-меморіального музею Михайла Грушевського у Києві: Виступ Дарії Сухоставець.

 • Корисні посилання:

       Публікація та відео виступу на сайті "Фотографії старого Львова"  Додаткові матеріали:


   

  Всі права захищені ©

         

  Розробка сайту та програмно-технологічна підтримка: Катерина Лобузіна